The 69 Eyes
11 Березня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК The 69 Eyes Київ
Atlas
 •  
 •  
 •  
  The 69 Eyes везуть ювілейний тур та новий альбом до Києва та Львова.

  Цей рік став ювілейним для The 69 Eyes - гурт уже тридцять років на сцені, однак вони жодним чином не збавляють темп. У травні музиканти анонсували альбом West End, що вийде 13 вересня 2019 року, і збираються в тур. Однак це буде не просто тур на підтримку альбому, а велике святкування 30-річної річниці колективу. На відміну від багатьох гуртів, які до таких дат випускають підбірки своєї кращої творчості, The 69 Eyes випускають альбом абсолютно нових треків. Тому в цьому турі прихильники почують не лише найвідоміші пісні - Lost boys, Brandon Lee, Dance d`Amour, Never Say Die, Betty Blue, Perfect Skin, Gothic Girl - а й свіжий новий матеріал. "Ми готуємося поїхати в тур на чотири роки, тому не дивуйтеся, якщо ми гратимемо в країнах і на континентах, на яких давно не грали", каже Jyrki 69.

  Концерти в Україні відбудуться відразу в двох містах:
  10 березня - Львів
  11 березня - Київ.

  The 69 Eyes - легендарний готик-рок-гурт з Фінляндії, що продав не один мільйон альбомів. Їх музичний стиль описують як зважену суміш темряви готичного року та гітарного рок-н-ролу. Їх першим записом, що отримав статус золотого, став сингл Gothic Girl, але на рахунку гурту ще чимало золотих і платинових альбомів.

  Альбом West End для The 69 Eyes - вже 12-а платівка. Нові треки записані за участі таких висококласних артистів як Дані Філт із Cradle of Filth, Wednesday13 та Каліко Купер з Beastö Blancö. Одинадцять пісень лонгплею - це рок-гімни, повні тяжкості, макабричних моментів "memento mori" і чорного гумору. Цей альбом - це танець гурту в руїнах нашого світу. Першим синглом альбому став трек 27 and done.
  читать всё