The Exploited
27 Вересня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК The Exploited Київ
Atlas
 •  
 •  
 •  
  27 вересня 2020 року до Києва завітає найлютіший панк шотландського замісу. Пані та панове, просимо любити і жалувати The Exploited. Але не сподівайтеся на взаємність. На своїх шоу злісні панк-ікони не соромляться ні у висловлюваннях, в діях. Буде слем, буде бруд, буде лайка, буде м'ясо. Готуйтеся до цілковитої анархії на сцені і в залі. Як думаєте, чи зможете пережити випробування хардкором?

  А якщо не згодні, скажіть це The Exploited. Брутальні шотландці на чолі з червоним ірокезом Уотт Бьюкэна готові доводити знову і знову, що панк живий, здоровий і скажено крут. Відчуйте його хардкорную міць на собі вже в квітні.

  Легендарні анархісти відвідають українську панк-тусовку в рамках MMXX Tour. Столичний клуб Atlas' чекає нелегке випробування. Шотландські хардкорщики розірвуть його на шматки, влаштувавши таке пекло, що не скоро вдасться прийти в себе. Приєднуйтесь до шоу-розгрому.

  До серцевого нападу.
  Причому буквально. Фанати пам'ятають, як прямо на сцені у Бьюкэна стався удар. Саме так і тільки так лабають справжні панки: не шкодуючи себе, надриваючи зв'язки до крові, видаючи кіловати дикої енергії прямо в зал. Якщо хочете скуштувати справжнього фірмового хардкор-панку, приходить на концерт The Exploited.

  Діставайте косуху, ставте ірокез. Вже зовсім скоро Київ вибухне самим буйним панк-гигом, який тільки можна уявити. Вливайтеся в натовп біснуються дітей анархії, поринає в хаос з головою. Відривайтеся разом з безсмертними панками.
  читать всё