•  
  •  
  •  
    Помітною подією цієї театральної зими стала прем'єра вистави "Толік-молочник" за мотивами класичних оповідань Шолом-Алейхема.

    Міжнародна команда на чолі з ірландським режисером Оуеном Ліндсі представляє абсолютно нову версію пригод легендарного мудреця Тев'є. Жанр п'єси, її спеціально написав український драматург Максим Курочкін - трагікомедія, дію перенесено на травень 1986-го. Як і в оригінальних оповіданнях, події відбуваються в Боярці, що під Києвом. Саме в цьому колишньому "дачному містечку" розгортається драма двох сімей, що тільки вчаться мислити себе українцями і євреями, а не "радянськими людьми". Любов на тлі Чорнобильської катастрофи, сни, переплетені з реальністю, містика, таємниці, легка іронія і своєрідний гумор свідків останніх днів епохи...

    Головна роль у несподіваному і сенсаційної зірковому ансамблі (Руслана Писанка, Дарина Волга, Остап Ступка, Борислав Береза, Дмитро Ступка, Інна Булботько і Оксана Данилова - Мерешкіна) дісталася популярному українському телеведучому Олексію Суханову, що останнім часом неодноразово з блиском підтверджував свої акторські амбіції. Його Толік - відкриття, відкритість і образ, повний надії і болю. Цікаво, що режисер вистави вперше дізнався про історію знаменитого молочара під час навчання в Університеті Окланду (Нова Зеландія). Саме там Ліндсі Оуен випадково побачив запис з Богданом Ступкою в ролі Тев'є. Потрясіння від неперевершеної гри Ступки спровокувало пристрасний інтерес англійця до України, її давньої та сучасної історії. Тому не дивно, що він із захопленням прийняв пропозицію українських продюсерів. Склад продюсерської команди об'єднався довкола назрілої ідеї подарувати киянам "антрепризу здорової людини". Вистава являє компанія IN Aviva на чолі з Іриною Вратарьовою, Дариною Волгою і Наталею Березою.
    читать всё
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК