•  
 •  
 •  
  4 жовтня 2020 року в Палаці "Україна" відбудеться концерт Василя Зінкевича "Скрипка грає" в Києві. Концерт відбудеться за участю скрипаля-віртуоза Василя Попадюка з Канади і автора-виконавця Kristina V, яка вже підкорила своїм співом українську діаспору в США.

  Василь Зінкевич - один з виконавців легендарної пісні "Червона рута", яка стала однією з найвідоміших українських композицій. Цю пісню на музику Володимира Івасюка співак виконав разом з Назарієм Яремчуком і з тих пір вона почала свій шлях по світу Василь Зінкевич знявся у багатьох музичних фільмах і присвятив понад 50 років свого життя творчої діяльності. У тому числі - у складі легендарного ансамблю "Смерічка".

  Василь Попадюк - всесвітньо відомий скрипаль, який прославив Україну не тільки в Канаді, але й в усьому світі. Він неодноразово співпрацював з світовими зірками і грав у найкращих залах. Недарма за його талант артиста назвали "Український Паганіні". І звичайно, яка ж українська пісня може бути без жіночого голосу? Окрасою цього вечора стане мелодійна і талановита Kristina V!

  Де послухати класика української естради в Києві? На концерті Василя Зінкевича!

  - Побачити легенду української естради.
  - Почути наживо улюблені пісні.
  - Насолодитися зірками української діаспори.
  читать всё
Національний палац мистецтв «Україна»
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК