•  
 •  
 •  
  ВІА "Самоцвіти" - один з найпопулярніших колективів в історії всієї пісенної культури. Створення цього колективу в серпні 1971 року відкрило епоху позитивних і душевних пісень. І патріотичні пісні та пісні про кохання відрізнялися новим звучанням і моментально знаходили відгук у серцях громадян величезної країни.
  20 жовтня 1971 року ВІА під керівництвом Юрія Малікова вийшов в ефір вже з новою назвою - "Самоцвіти". Вони звучали тепер і в програмі "Маяк", і по першій програмі радіо, і в молодіжній редакції.

  Перший склад ансамблю поступово видозмінювалася. І в кінці кінців виділилася основна група виконавців, з якими і записувалися потім найвідоміші пісні "Самоцвітів". Це Ірина Шачнева, Едуард Кролик, Сергій Березін, Геннадій Жарков, Валентин Дьяконов, Микола Раппопорт. Протягом 1972 року претендували і інші музиканти. У колектив прийшли Юрій Генбачев, Анатолій Могилевський, Юрій Петерсон. Цього, сформованому першого складу "Самоцвітів" зобов'язані своєю популярністю пісні, які склали "золотий фонд" ансамблю Пісні "Самоцвітів" — результат співпраці з композиторами М. Фрадкиным, С. Туликовым, Е. Ханком, Ст. Добриніним, О. Івановим, Я. Френкелем, 3. Бинкиным, А. Екімяном, Н. Богословським, поетами П. Леонідовим, М. Пляцковским, Р. Різдвяним, В. Шафераном, Л. Дербеньовим, М. Рябининым, С. Островим, Тобто Долматовским.
  У 1975 році, на піку популярності, в результаті творчої кризи кілька солістів пішли з "Самоцвітів" і створили свій колектив - ВІА Полум'я, а Юрій Маліков набрав новий склад. За двадцять днів йому вдалося сформувати фактично новий ансамбль
  У цей період "Самоцвіти" стали справжньою "Фабрикою зірок" Через школу "Самоцвітів" пройшли Володимир Винокур, Олексій Глизін, Володимир Кузьмін, Олександр Барикін, В'ячеслав Добринін, Аркадій Хоралів, Сергій Бєліков, Андрій Сапунов.
  Склад змінювався стрімко і, попрацювавши якийсь час в "Самоцветах", солісти і музиканти групи починали сольну кар'єру. До цих пір цей час з вдячністю згадують багато зірок великої естради, успішно стартували у складі "Самоцвітів" Але виникнення нових мега-популярних груп ("Ласкавий травень", "Міраж", "Схід" та ін) і постійно мінливий склад зіграли свою роль. У 1992 році Юрій Маліков був змушений призупинити діяльність ансамблю.

  Але вже в середині дев'яностих позначилася ностальгія слухачів з обожнюваним ними пісень. І зібраний заново складу російських "Самоцвітів" став успішно гастролювати. А двадцять років тому були створені колективи на чолі з колишніми солістами «Самоцвітів» з інших колишніх республік Радянського Союзу . Так в Україні з'явився успішний проект, виконуючий суперхіти "Самоцвітів" і радує слухачів оптимістичним настроєм та зарядом молодості і радості . У програмі є і новинки, у глядачів на концерті буде шанс почути прем'єри авторських пісень одного з солістів Володимира Борисенка . А солісти Георгій Борисенко і Еліка Бокше порадують виключно суперхітами золотої колекції кращих пісень групи "Самоцвіти":"Відвезу тебе я в тундру", "Не повторюється таке ніколи", "Добрі прикмети", "Верба", "Не треба засмучуватися", "Пісня моя, пісня", "Сніг кружляє", "Шкільний бал", "Лисяча жовті", "Світ не простий" і так далі .. Це буде концерт - зустріч спогадів хороших друзів та поціновувачів прекрасних пісень.
  читать всё
Національна музична академія України імені П. І. Чайковського. Оперна студія - Великий зал
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК