Вів'єн Морт
14 Травня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Вів'єн Морт Київ
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
 •  
 •  
 •  
  ЛІРИЧНІ ІНТРОВЕРТИ ВІВ'ЄН МОРТ З ВЕЛИКИМ КОНЦЕРТОМ У КИЄВІ
    14 травня в Жовтневому палаці відбудеться довгоочікуваний концерт чуттєвих Vivienne Mort. Український інді-рок група тільки що оголосив про весняний виступ у столиці, а квитки відразу ж полетіли у відданих фанів. Встигніть вхопити собі і друзям, тому що вже повіяло солд-аутом!

    А тут ще й такий анонс від самих музикантів: "Vivienne Mort дасть низку концертів повним складом і візьме паузу на невизначений термін". Тепер ви точно не втримаєтесь.

  VIVIENNE MORT. FIN DE LA PREMIÈRE PARTIE АБО КІНЕЦЬ ПЕРШОГО РОЗДІЛУ
    Хто вони? Справжні чаклуни або мрійливі алхіміки? Достеменно невідомо. І зрозуміло одне - неповторна Даніела Заюшкіна і вся її команда щось знають про музичну магію і вправно нею користуються.

    Їхні пісні - це нескінченні подорожі фентезійними світами, чиї картини раз за разом спливають у свідомості кожного слухача. Потрапляючи в лабіринти уяви, ти все бачиш, "Пам'ятаєш" і відчуваєш "Сліди маленьких рук"...

  Музичне надбання Vivienne Mort на сьогодні - це 6 успішних альбомів, кожен з яких ставав справжнім тотемом для шанувальників. Колектив є затребуваним учасником найбільших музичних фестивалів країни: Razomfest, ZaxidFest, Respublica, "Файне Місто" та багатьох інших. Також Vivienne Mort брали участь у національному відборі на конкурс " Євробачення-2017.

  Складна лірика групи привертає увагу і викликає бажання поринути у багатий світ людської душі. Приходьте і зробіть це знову!
  читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК