•  
 •  
 •  
  В Жовтневому палаці відбудеться довгоочікуваний концерт чуттєвих Vivienne Mort. Українська інді-рок група тільки оголосила про весняному виступі в столиці, а квитки відразу ж полетіли до відданим фанам.

  А тут ще й такий анонс від самих музикантів: "Vivienne Mort дасть низку концертів у повному складі і візьме паузу на невизначений термін". Тепер ви точно не втримаєтесь.

  Хто вони? Справжні чаклуни або мрійливі алхіміки? Невідомо. Та ясно одне - неповторна Даніела Заюшкина і вся її команда щось знають про музичної магії і вміло її використовують.

  Їхні пісні - це нескінченні подорожі у світі фентезі, чиї картини раз за разом спливають у свідомості кожного слухача. Потрапляючи в лабіринти уяви, ти бачиш, "Пам " ятаєш" і відчуваєш "Сліди маленьких рук"...

  Музичне надбання Vivienne Mort сьогодні - це 6 успішних альбомів, кожен з яких ставав справжнім тотемом для шанувальників. Колектив є затребуваним учасником найбільших музичних фестивалів країни: Razomfest, ZaxidFest, Respublica, "Файне Місто" та багатьох інших. Також Vivienne Mort брали участь в національному відборі на конкурс " Євробачення-2017.

  Складна лірика групи привертає увагу і викликає бажання поринути у багатий світ людської душі. Приходьте і зробіть це знову!
  читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК