FAQ

Е-ticket, що це?

Е-ticket (Електронний квиток), придбаний на сайті KVYTKY.ua, - найкраще рішення для економії Вашого часу!
E-ticket містить необхідну інформацію про захід, покупця, а також захищений унікальним BAR-кодом, який є 100% гарантією допуску Покупця на захід.
Увага, після оплати на вказаний Вами Email буде надіслано листа з посиланням і можливістю роздрукувати Е-ticket. Е-ticket необхідно роздрукувати за допомогою принтера на папері формату А-4. Будьте уважні при внесенні інформації в "форму замовлення", а також, друкуючи Е-квиток.
ВАЖЛИВО! Не викладайте в соцмережі або інші джерела зображення квитків з читабельним штрих-кодом, недобросовісні люди можуть скористатися ним, і Ви не зможете потрапити на довгоочікувану подія.
Допуск клієнта на захід проводиться одноразово, по ідентифікації унікального захисного BAR-коду, тому вхід по дубльованим квитках НЕМОЖЛИВИЙ.

Чи безпечно вказувати дані платіжної картки при оплаті?

Абсолютно. При оплаті квитків через електронні системи платежів, обробка платежу проводиться на сервері системи електронних платежів. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити картки, реєстраційні дані та ін.) не надходять в інтернет-магазин KVYTKY.com, вони повністю захищені і ніхто, в тому числі персонал сайту KVYTKY.ua, не може отримати до них доступ.

Мені не прийшов на пошту квиток, що робити?

Насамперед, перевірте папку СПАМ (небажана пошта) в своєму електронному ящику. Трапляється, що лист потрапляє туди. Також зайдіть в свій особистий кабінет і подивіться історію замовлень. Якщо покупка пройшла успішно, то ви зможете без проблем зберегти і роздрукувати його. Якщо зазначені дії не дають результат, звяжіться зі своїм банком і уточніть, чи пройшла оплата. Можливо, стався збій, і гроші не списалися. У такому випадку спробуйте ще раз придбати квитки. Якщо все-таки джерело проблеми не знайдено, звяжіться з нами, і ми обовязково допоможемо: (044) 223 00 66. Не хвилюйтеся, гроші не пропадуть, квиток у Вас буде!

Загубився / пошкоджений квиток, видалив лист тощо. Як його відновити?

Якщо Ви оплачували електронний квиток, то його завжди можете побачити в своєму особистому кабінеті і роздрукувати знову. Якщо ж Ви замовляли фізичний квиток (роздрукований на фірмовому термобланку), на жаль, він відновленню й заміні не підлягає.

Де можна викупити заброньовані квитки?

Ви можете викупити квитки на протязі 48 годин з моменту оформлення заказу в нашій касі, яка розташована на пл. Льва Толстого (в підземному переході до станції метро Льва Толстого). Години роботи: Пн.-Нд. 10:00-20:00. У випадку виникнення питань звонить по тел.: +38(044) 223-66-00. Але для економії часу рекомендуємо заказувати електронний квиток.

Я купив квитки, але передумав іти на концерт. Як я можу повернути квитки і отримати назад свої гроші?

Доводимо до вашого відома, що обмін і повернення квитків, придбаних в компанії KVYTKY.com, можливий ТІЛЬКИ в разі відміни заходу або його перенесенні організатором. Повернення або обмін квитків за бажанням клієнта в нашій компанії не здійснюється.

Що ще додатково необхідно оплатити, крім ціни квитка, щоб його отримати?

Нічого! На сайті kvytky.ua Ви купуєте електронні квитки без сервісного збору, додаткових платежів і послуг.
Тільки в разі замовлення доставки квитків, необхідно оплатити послуги, зазначені в розділі «Доставка». Так само Ваш банк може виставити комісію за проведення операції. Але ми на це ніяк вплинути не маємо змогу. Зі свого боку ми пропонуємо найбільш вигідні умови для покупця.